ALUSTAL SYSTEM

firma

Witamy na stronie ALUSTAL SYSTEM. Naszą specjalizacją jest stolarka aluminiowa. W ALUSTAL SYSTEM zawsze stawiamy klienta na pierwszym miejscu i zawsze spełniamy Państwa wysokie wymagania, oferując produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach.
Stolarka aluminiowa jest naszą pasją. Zajmujemy sie projektami zarówno komercyjnymi jak i projektami mieszkalnymi. Dynamiczny rozwój firmy zapewnia najnowocześniejszy park maszynowy oraz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych techników. Stale rosnąca różnorodność produktów w połączeniu z doskonałą organizacją i kompleksowym przygotowaniem pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów budowlanych.

ALUSTAL SYSTEM współpracuje z renomowanymi producentami systemów aluminiowych. Naszym głównym dostawcą jest Aliplast. Realizujemy szereg inwestycji począwszy od domów mieszkalnych, bloków w starym oraz nowym budownictwie, szpitali, supermarketów, szkół i uniwersytetów, aż po banki, urzędy, luksusowe apartamenty i budynki produkcyjne. ALUSTAL SYSTEM oferuje szeroką gamę produktów aluminiowych, takich jak: aluminiowe okna i drzwi, aluminiowe drzwi przesuwne, bramy garażowe, witryny sklepowe, ogrody zimowe i fasady aluminiowe.

Nasze realizacje można znaleźć w całej Polsce, a także we Francji, Anglii, Niemczech i Szwecji. Jesteśmy otwarci na cały rynek Europejski.

Nasze kompetencje

Produkcja

f

Montaż

Serwis

Nasz salon